Jak działa wkładka antypotowa AirBambo

sun
jak działa wkładka antypotowa airbambo
Wkładka antypotowa, wkładka chłodząca: jak to działa?

1️⃣ - BAMBO

Poszycie wkładki wykonane jest z najwyżej jakości wiskozy bambusowej – jest to ekologiczna tkanina wykonana z włókien bambusa po których zachowała wiele pożytecznych cech. Drzewa bambusowe rosną głównie w gorących i wilgotnym środowisku i nie straszne są dla nich ekstremalne klimaty.

2️⃣ - Air

Wnętrze wkładki wykonane jest z dzianiny dystansowej o strukturze plastra miodu 3D. Dzięki zastosowaniu tej technologii miedzy powierzchnią fotelika, a dzieckiem tworzy się tunel z mikrokanalikami zapewniający świetną cyrkulację powietrza.

3️⃣ - AirBambo 3D

Połączenie tych dwóch unikatowych tkanin sprawia, że wkładka z łatwością odprowadza ciepło które następnie chłodzone jest przez świeże powietrze dostarczone z zewnątrz.

Optymalna cyrkulacja powietrza

02.

Tworzy dystans

W miejscach podparcia – czyli miejscach najbardziej narażonych na odparzenia – wkładka tworzy miękki dystans z mikrokanalikami które zapewniają stały obieg powietrza.

01.

Odprowadza nadmiar ciepła

Ciepło które wytwarzane jest przez organizm dziecka z łatwością odprowadzane jest przez mikrowłókna bambusa, a następnie wentylowane w strukturalnej warstwie wkładki. 

04.

Jest kompleksowa

Zapewnia ciągły przepływ powietrza w okolicach głowy, pleców, pupy i nóg. Sprawia że każda część ciała pozostaje świeża i zdrowa.

03.

Nie chłonie wilgoci

Powierzchnia bambusowa przepuszcza wilgoć do warstwy wewnętrznej, sama pozostając sucha, tam drobinki wilgoci odprowadzane są wraz z ciepłym powietrzem na zewnątrz. 

05.

Jest wielosezonowa

Posiada właściwości termoregulacyjne, adoptuje się do panujących warunków, zapobiega zarówno przegrzaniu jak i wychłodzeniu.