O nas

Marka AirBAMBO powstała w odpowiedzi
na Wasze potrzeby.

Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem i szyciem akcesoriów dla dzieci i niemowląt. Daliśmy już się poznać prowadząc sprzedaż hurtową i detaliczną. Na naszych produktach widnieje logo na które dzisiaj z dumą i sentymentem patrzymy - "SzwalniaSnow".

● Co zrobić, by moje dziecko nie pociło się podczas podróży samochodem?

● Co zrobić, by dziecko nie miało mokrych plecków podczas wypraw w spacerówce?

Podobnych pytań padło już od Was wiele. Wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów, dlatego postanowiliśmy zaprojektować wyjątkowy produkt. Zaspokoi on nie tylko oczekiwania rodziców, ale przede wszystkim dostarczy komfort Waszemu dziecku.
Badaliśmy i szukaliśmy materiały, które będą optymalne pod kątem oczekiwań rodziców, a zarazem będą także ładne i praktyczne.

sun

Ekstremalne warunki wymagają nietuzinkowych rozwiązań!

✔️ po pierwsze: Postawiliśmy na tkaninę bambusową. Materiał ten cieszy się ogromnym powodzeniem wśród rodziców. Nic dziwnego, sami też pokochaliśmy go od pierwszego momentu i od początku byliśmy przekonani, że będzie idealny do takich zastosowań.
✔️ po drugie: Potrzebowaliśmy czegoś co zapewni jeszcze lepszą cyrkulację powietrza jak ma sam bambus. Czegoś co stworzy “tunel” między siedziskiem i oparciem, a pleckami, główką i nogami dziecka. Czegoś co zapewni odprowadzanie ciepła i odblokuje dostęp świeżego powietrza.
Z pomocą przyszła nam tkana siatka o strukturze plastra miodu 3D  która tworzy warstwę dystansową z mikro kanalikami przepuszczającymi powietrze. 
✔️ po trzecie: Założyliśmy że wkładka musi być uniwersalna. Potrzebujecie czegoś co kupicie, założycie i ma działać. Pomierzyliśmy naprawdę wiele fotelików najpopularniejszych marek i tych mniej popularnych również. Zapieliśmy wiele pasów bezpieczeństwa. Było też wiele prototypów i przymiarek by stworzyć dwa uniwersalne kształty i rozmiary pasujące do wszystkich fotelików i wózków świata. Mamy to! To jest właśnie nasza wkładka antypotowa AirBAMBO 3D!


Wysoka jakość produktów

Nasze wkładki i koce produkowane są z najwyższej jakości materiałów. Kupując nasze produkty, mają Państwo pewność, że pochodzą one od zaufanych producentów z Polski. Staranność wykonania, ale przede wszystkim przyjazny dziecku materiał daje gwarancję jakości.